نمایش 1–12 از 20 نتیجه

نمایش 9 24 36

اتاق فرار ترسناک

تمامی‌ اتاق‌های فرار موجود در جهان یک طرف، بازی اتاق فرار ترسناک در یک طرف دیگر! یکی از هیجان انگیز ترین و چالشی ترین نوع اتاق‌های فرار موجود در ایران و جهان، اتاق فرار‌های ترسناک هستند. اسکیپ روم ترسناک، با افزایش میزان آدرنالین خون، هیجان و زیبایی این بازی مهیج را به بیشترین حد خود می‌رساند و تجربه ای غیر قابل مقایسه را برای شرکت کنندگان به ارمغان می‌آورد.

اگر شما نیز قصد رزرو و یا خرید بلیط اتاق فرار ترسناک در تهران  و یا کرج را دارید ولی نمی‌دانید که از میان این همه اتاق فرار ترسناک، کدام مورد را باید انتخاب کنید، در این بخش از گیم فورفان، قصد بررسی کامل همین مورد را داریم.

ویژگی‌های یک اتاق فرار ترسناک

یک اتاق فرار ترسناک که بتواند هم باعث ایجاد ترس و هیجان در شما شود و هم هوش و ذکاوت شما را به چالش بکشد، باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • طراحی فضا: طراحی فضای بازی اتاق فرار باید به گونه ای باشد که وقتی افراد شرکت کننده وارد اتاق شدند، به طور کلی تمامی ‌مشکلات و دغدغه‌های خود را کنار گذاشته و در دنیای بازی انتخاب شده خود محو شوند.
  • گیم مستر: اصلی ترین و تاثیر گذار ترین فرد در ایجاد فضایی ترسناک و مهیج برای شرکت کنندگان بازی، گیم مستر است. بدون گیم مستر کاربلد و حرفه ای، هیچ کاری درست پیش نمی‌رود و حتی ممکن است فرد از ادامه بازی منصرف شود!
  • سناریوی بازی: علاوه بر نحوه طراحی اتاق‌ها، داستان و یا همان سناریوی بازی ترسناک نیز دارای اهمیت بسیاری است چرا که بدون یک سناریوی ترسناک و منطقی، بازی کنندگان احساس نمی‌کنند که در بازی قرار دارند و هر از چندگاهی به فکر و خیال و مشکلات خود فکر می‌کنند.
  • پازل‌ها: و اما درگیر کننده ترین بخش بازی! در اتاق فرارهای ترسناک، به دلیل بالاتر بودن سطح آدنالین بدن، حتی پازل‌های ساده نیز در حد پازل‌های بسیار سخت زمان خواهد برد! کسی که بتواند پازل‌های بسیار سخت را در اتاق فرارهای واقعا ترسناک حل کند، واقعا انسان باهوشی است!
  • درجه ترس: میزان دلهره و ترسی که هر اتاق فرار ترسناک به شما می دهد با یکدیگر برابر نبوده و متغیر است. هرچه درجه ترس یک اتاق بیشتر باشد، شما نیازمند خودکنترلی و تمرکز بیشتری برای حل پازل ها هستید. اگر مشکل قلبی دارید و یا اینکه احساس می کنید ممکن است دچار دلهره بیش از حد شوید، پیشنهاد ما انتخاب بازی هایی است که درجه ترس کمتری نسبت به دیگر اسکیپ روم های ترسناک دارند.

تعداد افراد لازم برای شرکت در اتاق فرار

حداقل تعداد افراد لازم برای شرکت در بازی‌های اتاق فرار ترسناک متغیر بوده و بسته به اندازه اتاق و سناریوی بازی دارد. به طور کلی، هرچه سناریوی بازی غنی تر و پازل‌ها سخت تر باشد، تعداد افراد لازم برای بردن بیشریت استفاده از آن بازی نیز بیشتر است.

در حالت عادی، یک اسکیپ روم استاندارد بین 4 الی 10 نفر نیاز دارد ولی برای بردن بیشترین لذت از بازی، پیشنهاد میکنیم تعداد افرادی که با خود به عنوان همراه می‌برید، بیشتر از نصف حداکثر تعداد مورد نیاز باشد.

اما اگر قصد دارید تا خود و دوستان خود را به چالش بکشید، آنگاه کمک گرفتن از تعداد بازی کنان کمتر باعث افزایش سطح دشواری بازی می‌شود.

رزرو بازی اتاق فرار ترسناک

همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم، انواع اتاق فرار ترسناک تهران دارای ویژگی‌های متنوع و متفاوتی بوده و همین امر باعث می‌شود تا انتخاب و خرید بهترین بلیط اتاق فرار ترسناک برای افراد عادی کاری دشوار باشد.

اما نگران نباشید؛ در مجموعه گیم فور فان سعی شده است تا با ارائه قابلیت رزرو آنلاین انواع اسکیپ روم ترسناک، کار شما را تا جای ممکن راحت تر کنیم. در بخش لیست اتاق فرارها می‌توانید با رزرو اتاق هماهنگ با سلیقه و علایق خود، تجربه ای بی نظیر را برای خود و همراهیان خود رقم بزنید.