مقالات

بک روم چیست

بک روم موضوعی است که در چند وقت اخیر در بین طرفداران رویداد های معمایی و ترسناک ترند شده است. برخی از افراد مدعی هستد که این فضا را تجربه کرده اند و در رابطه با این محیط می گویند که خود را در راهرو ها و اتاق های بی پایان همراه با نور کم و دیوار های زرد دیده اند و در حالی که سعی بر پیدا کردن یک راه خروج داشته اند با طی کردن تمامی این مسیر ها آن را پیدا نکرده و بلکه پی برده اند نقطه پایانی برای این راهرو ها وجود ندارد. اما واقعا back rooms چیست؟ در ادامه این مطلب از سایت گیم فور فان با ما همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

بررسی هر آنچه در مورد اتاق های پشتی گفته اند!

برخی از افراد مدعی شده اند که این اتاق ها را از نزدیک دیده اند و سعی داشته اند که از آنها فرار کنند و به محیط عادی بازگردند، اما واقعا آنها چه تجربیاتی در این باره کسب کرده اند؟

بک روم ها سالن های تو در تویی هستند که دارای یک سری شاخصه ها مانند دیوار های زرد رنگ، لامپ هایی با صدای وز وز، کفپوش هایی بد بو و … هستند. یکی از ویژگی های اصلی این بستر ها این است که پایانی برای آنها وجود ندارد و فرد هر چقدر سعی دارد تا با طی کردن اتاق ها و سالن ها به یک نقطه نهایی یا درب خروجی برسد، چنین فضایی را پیدا نمی کند.

به واسطه ترند شدن back rooms ایده های مختلفی از طریق کاربران در فضای مجازی در رابطه با آنها بیان شده است. برای مثال برخی از کاربران آن را سطح بندی کرده اند، به این شکل که در سطح صفر فرد در فضایی که در بخش قبل گفتیم به سر می برد و اگر موفق به پیدا کردن دیواری با نقاشی یک چهره با دو چشم و دهان و ابرو شود می تواند انتخاب کند که آیا به سطح یک برود یا در همان جا باقی بماند.

مطالعه :  تاثیرات اتاق فرار در کار گروهی

سطح دو این گونه تعریف شده است که فرد در فضایی کاملا متفاوت با فضای سطح صفر سر و کار دارد، به این شکل که خود را در محیطی تیره و تاریک و در فضایی تقریبا صنعتی همراه با لوله های در هم تنیده بر روی دیوار مشاهده خواهد کرد که مجدداً پایان ندارد.

Gameforfun- اتاق پشتی

برخی از کاربران در اظهار نظر های خود در رابطه با اتاق‌ پشتی گفته اند که در این محیط صدا های ناله و یا حتی گاها جیغ شنیده می شود که اگر به دنبال آنها بروید با موجوداتی بدون بدن که صرفا دارای سر و اسکلت هستند روبرو خواهید شد که سعی بر کشتن شما دارند.

یک سری از افراد در مورد تجربه وارد شدن خود به این دنیا گفته اند. برای مثال برخی از افراد در زمان استراحت و خواب خود چنین صحنه هایی را تجربه کرده اند و برخی دیگر بعد از اینکه از حال رفته اند و بر زمین افتاده اند خود را در این محیط مشاهده کرده اند.

 خلاصه مطلب

به پایان این مقاله با عنوان “بک روم چیست” رسیدیم. در این نوشته سعی کردیم با بررسی اطلاعاتی که در رابطه با این محیط در فضای اینترنت هست به صورت یکجا اطلاعاتی کامل را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم که مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد و به خوبی از آن بهره مند شده باشید.اگر از طرفداران ترس و هیجان هستید میتوانید با رزرو بلیط اتاق فرار ترسناک این احساس را تجربه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید