مقالات

بهترین بازی های ترسناک تاریخ برای کامپیوتر

بهترین بازی های ترسناک تاریخ برای کامپیوتر

 بازی های ترسناک دارای یک ژانر ویدیویی هستند که بر روی داستانی وحشت ناک و دلهره آور تمرکز داشته و برای ترساندن بازیکن ها طراحی می شوند. بر خلاف بسیاری از ژانرهای دیگر، بازی های ترسناک تقریبا مبنی بر یک روایت خاصی اجرا می شوند. جذابیت یک بازی زمانی بیشتر می شود که علاوه بر ترس زیاد، یک داستان مهیج را هم پیش ببرد که گیمر را ترغیب به ادامه بازی کند. گیمرهایی که با چالش های درون بازی مقابله کنند، حس تسلط بیشتری داشته و به طور سازگارانه ای به ادامه چالش ها می پردازند.در این بخش از وبسایت گیم فور فان، بازی های متنوعی برای سلیقه های مختلف به شما ارائه می دهیم تا حس فوق العاده ای در حین بازی را تجربه کنید.

بازی های ترسناک برای کامپیوتر

برخی از بهترین بازی های ترسناک PC عبارتند از :

بازی Blair witch

این بازی ترسناک کامپیوتری با هدف وحشت و بقا همراه با یک ترس روانشناختی طراحی شده که روایت گر یک افسر سابق پلیس است که در حین بازی به دنبال پسری گمشده در یک جنگل خوفناک می گردد. شخصی اول این بازی باید با وسایلی مانند تلفن همراه، چراغ قوه و سگی که به همراه دارد سعی کند سرنخی برای یافتن آن پسر پیدا کند. همچنین مسائل مختلفی سر راه بازیکنان قرار می گیرد که ممکن است کمی دلهره آور باشد.بلیر ویچ جدید ترین محصول استودیو بلوبر که در مقایسه با بازی های قبلی پیشرفت چشم گیری داشته است با ایجاد موقعیت های پرتنش ممکن است باعث آزار روح و روان گیمر شود. شخصیت پردازی خوب و تعامل عالی شخصیت پلیس با سگش از نکات مثبت این بازی است.

بازی ترسناک Resident Evil 2 Remake

یک بازی ترسناک کامپیوتری در سبک اکشن و ترسناک که توانسته افراد زیادی را طرفدار خود کند. موجوداتی که در این بازی وجود دارند به راحتی کشته نمی شوند و باید با شلیک دقیق آن ها را از پای دربیاورید. در نسخه دوم این بازی، گرافیک بازی پیشرفت زیادی کرده است. شما در طول این بازی میتوانید در نقش های مختلف لئون کندی یا کلر ردفیلد قرار بگیرید و با کسانی که سعی در نابودی دنیا دارند مبارزه کنید.مهم ترین نکته در این سری بازی ها این است که تعداد گلوله ها محدود هستند اما می توانید در بخش های مختلف گلوله ها را جمع آوری کنید.در آخر باید بیان کنیم که اگر دنبال یک بازی ترسناک برای کامپیوتر با داستانی متفاوت هستید این بازی را به شما پیشنهاد می دهیم.

مطالعه :  بک روم چیست

بازی Penumbra Overture

Penumbra Overture یک بازی ماجراجویی و ترسناک می باشد که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این بازی شامل سه فصل است و داستانی در مورد شخصی به نام Philip را روایت می کند که مادرش فوت کرده و حال او از نظر روحی خوب نیست. در یک روز نامه ای به دست او می رسد که برحسب اتفاقاتی وارد معدنی می شود و در یک اتفاق ناگوار راه ورودی معدن مسدود می شود.در ادامه بازی باید راهکاری برای نجات از معدن انجام گیرد. با این حال سکانس های ترسناکی در این بازی وجود دارد که گیمر را به وجد آورده و باعث می شود سراغ قسمت های بعدی این بازی هم بروند.

بازی Don’t Starve Together

این بازی یک سرگرمی متفاوت و جزء بازی ترسناک آنلاین برای کامپیوتر است که در سه مود طراحی شده است (آخرین مود آن جذابیت بیشتری دارد).داستان این بازی در مورد دورانی است که انسان ها در حال مرگ هستند و زمین تحت تسلط بیگانگان قرار گرفته است. شما در حین بازی باید به جمع آوری و یافتن غذا به ادامه حیات کمک کنید و سعی کنید که زنده بمانید. مبارزه با غول ها و دشمنان ممکن است شما را از پای درآورد اما مقاومت در برابر آن ها از مهم ترین نکات این بازی است.به طور کلی بازی  Don’t Starve Together یک بازی اعتیاد آور و دوست داشتنی است که پیشنهاد می کنیم علاقه مندان به این نوع بازی ها حتما آن را تجربه کنند.

سخن پایانی

بازی های ترسناک می توانند فرصتی برای سرگرمی و تجربه چیزهایی باشند که شاید گیمرها در دنیای واقعی توان رویارویی با آن ها را نداشته باشند؛ اما شاید با تجربه لحظات ترسناک و فرار از دست موجودات ترسناک، احساس رهایی خاصی به آن ها دست دهد( اتاق فرار ترسناک نیز می تونید انتخابی مناسب برای این افراد باشد). با پایان یافتن لیست بازی های ترسناک برای کامپیوتر امیدواریم با مطالعه این مقاله بازی مورد علاقه خود را پیدا کرده باشید و از لحظات خود نهایت لذت را ببرید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید