مقالات

آشنایی با طولانی ترین اتاق فرار ایران

طولانی ترین اتاق فرار ایران.

اتاق های فرار یکی از تفریحات رایج مردم دنیا هستند. تصور کنید در یک زندان گیر افتاده اید و تنها با عبور از معما ها و مراحلی پیچیده می توانید راهی برای خروج پیدا کنید.
اگر به این نوع فعالیت علاقه مند هستید، میتوانید به یک اتاق فرار رفته و روبرویی با چنین چالش هایی را تجربه کنید. در این مطلب از گیم فور فان به بررسی طولانی ترین اتاق فرار ایران خواهیم پرداخت.

طولانی ترین اسکیپ روم

طولانی ترین اتاق فرار ایران اسکیپ روم دلاک می باشد که در استان کرج واقع شده است. مجموعه انیگما این اتاق فرار را در سال ۱۴۰۱ تأسیس کرد. خصوصیات این اتاق فرار موجب شد تا خیلی سریع طرفداران زیادی در سراسر کشور پیدا کند. علاوه بر طولانی بودن این اتاق فرار، کیفیت بالایی را نیز در بخش های مختلف این اتاق فرار مشاهده میکنیم.

خصوصیات طولانی ترین اتاق فرار ایران

در ادامه به مهم ترین ویژگی های طولانی ترین اتاق فرار ایران خواهیم پرداخت:

  • متراژ ۱۰۰۰ متری این اتاق فرار باعث شده تا چند برابر بزرگتر از سایر اتاق های فرار ایران باشد.
  • علی رغم محبوبیت بسیار بالای این اتاق فرار، یکی از نکات منفی در مورد آن، کمبود جزئیات و وسایل نسبت به متراژ بالای این اتاق فرار است. جزئیات
  • نسبتا کم باعث میشوند تا شما کمی سریع تر از زمان استاندارد این اتاق، بتوانید معما ها را حل کنید. همچنین طراحی یکنواخت برخی از بخش های این اتاق فرار نیز ممکن است در طول بازی کمی خسته کننده باشد.
  • جالب است بدانید به دلیل اینکه مدت زمان این اسکیپ روم طولانی است و ممکن است در این بین گرسنه شوید، پس از طی برخی از مراحل بازی به عنوان جایزه خوراکی دریافت می کنید!
  • تعداد افراد در هر مرحله از اتاق فرار حداقل ۶ نفر و حداکثر ۱۰ نفر است.
  • فضای این اتاق فرار مشابه با یک حمام قدیمی تاریخی طراحی شده است.
مطالعه :  آموزش ساخت اتاق فرار در خانه

داستان بازی طولانی ترین اتاق فرار ایران

محسن در یک حمام متروکه گنج خانوادگی مخفی دارد. شما به عنوان هم خون های محسن همراه با او وارد حمام میشوید. سپس با موجودی مواجه میشوید که خنده ها و نگاه های ترسناکی دارد. بعد محسن می گوید: عادی رفتارکنید تا با ما کاری نداشته باشد. ناگهان برق ها میرود …

سناریو طولانی ترین اتاق فرار ایران

شرکت کنندگان همراه با محسن وارد اتاق شده و برای یافتن گنج مخفی خانوادگی او جست و جو می کنند. این بازی در ژانر ترسناک و معمایی است. بنابراین در طول مسیر علاوه بر معما هایی که باید حل کنید با صحنه های دلهره آوری نیز روبرو میشوید.

مدت زمان طولانی ترین اسکیپ روم ایران

اتاق فرار های دیگر معمولا ۶۰ الی ۱۲۰ دقیقه زمان میبرند. این در حالی است که در اتاق فرار دلاک زمان حل معما ها ۳ الی ۳ و نیم ساعت است و همین موضوع این اتاق را به طولانی ترین اتاق فرار ایران تبدیل می کند.

سخن پایانی

در این مطلب از گیم فور فان به بررسی طولانی ترین اتاق فرار در ایران پرداختیم. حل معما ها و روبرو شدن با چالش های غیر منتظره یکی از جذاب ترین تفریح های دنیا است. در یک اتاق فرار باید در مدت زمان مشخصی بتوانیم از چالش های روبرویمان عبور کرده و برای رسیدن به نقطه پایان تلاش کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید