مقالات

معرفی بهترین اتاق فرارها در تهران

بهترین اتاق فرارها در تهران

اتاق فرار یک بازی تفننی است که با همراهی دوستان و یا اعضای خانواده قابل انجام است. بازیکنان در این بازی درون یک اتاق قرار می گیرند و باید با حل معماها، پازل های درون اتاق و محتویات مخفی در اتاق، راهی برای خروج از آن پیدا کنند.
این بازی در سال‌های اخیر در سراسر جهان محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و به یک سرگرمی گروهی عالی برای افراد تبدیل شده است. در کشور ما ایران، در اکثر شهر های آن، اتاق فرار های بسیاری وجود دارند که میتوانید در آن ها شرکت کرده و ساعات خوشی را کنار دوستان و خانواده خود تجربه کنید.
ما در این مقاله از گیم فور فان (مرکز رزرو بلیط اتاق فرار)، تصمیم گرفتیم تا به معرفی بهترین اسکیپ روم های تهران بپردازیم. بنابراین اگر مایل به آشنایی با بهترین اتاق فرارهای تهران هستید، پیشنهاد میکنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین اتاق فرار ها در تهران

در ادامه به معرفی ۶ مورد از اسکیپ روم های تهران می پردازیم :

اتاق فرار ویدو

 این اسکیپ روم یک اتاق فرار ترسناک و هیجانی می باشد که در محله تهرانسر شهر تهران قرار دارد. برای شرکت در این اتاق فرار، محدودیت سنی وجود دارد و فقط افراد بالای ۱۶ سال اجازه شرکت در آن را دارند. مدت زمان این بازی نیز ۸۰ دقیقه است و تعداد نفرات مجاز برای بازی، بین ۴ تا ۹ نفر میباشد. جهت رزرو بلیط اتاق فرار ویدو وارد صفحه مربوط به آن شوید.

اتاق فرار اورشلیم

 یک اسکیپ روم با ژانر ترسناک و هیجانی میباشد که در شهر تهران و محله تهرانسر قرار دارد. افراد برای شرکت در این بازی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند. مدت زمان این بازی نیز ۸۰ دقیقه بوده و برای شرکت در آن به ۴ الی ۱۰ نفر شرکت کننده نیاز است.

مطالعه :  معرفی انواع اتاق فرارها برای نوجوانان

اتاق فرار معمای تسلا

 یک اتاق فرار معمایی می باشد که در واقع شما و دوستانتان در دفتر کار نیکولا تسلا گیر افتاده اید و ۶۰ دقیقه زمان دارید تا از دفتر کار او خارج شوید. برای شرکت در این بازی، باید تیمی ۴ الی ۶ نفره را تشکیل دهید. این اتاق فرار در مجتمع تجاری کوروش قرار دارد و میتوان گفت که این بازی از درجه سختی نسبتا بالایی برخوردار است.

اتاق فرار طالع نحس

 این بازی در ژانر وحشت و هیجانی میباشد. مدت زمان این اسکیپ روم ۷۰ دقیقه بوده و برای شرکت در آن به ۴ الی ۱۰ نفر شرکت کننده بالای ۱۶ سال نیاز است. این اتاق فرار در تهران و در نزدیکی مترو شریعتی واقع شده است.

اتاق فرار تنهایی

 از جمله اتاق فرار های ترسناک و دلهره آور میباشد که از درجه سختی بالای برخوردار است. مدت زمان این بازی ۹۰ دقیقه بوده و تعداد افراد شرکت کننده در آن بین ۴ الی ۱۰ نفر میباشد. این بازی در سمت شرق تهران قرار دارد و برای شرکت در آن باید به محله تهرانپارس مراجعه کنید.

اتاق فرار نفوذ

 زنده ماندن در این عملیات بستگی به یک نقشه‌ دقیق و یک کار تیمی تمام و کمال دارد! این اسکیپ روم، یک بازی تعاملی می باشد که در دسته اتاق فرار هیجانی قرار میگیرد. این اتاق فرار در تهرانپارس قرار دارد و برای شرکت در آن به ۴ الی ۶ نفر شرکت کننده نیاز است. مدت زمان این بازی نیز ۷۵ دقیقه می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله از گیم فور فان به معرفی ۶ مورد از برترین اتاق فرار های تهران پرداختیم. لازم به ذکر است که برتر بودن یا نبودن اتاق فرار ها نسبت به یکدیگر امری سلیقه ای میباشد. بنابراین اگر شما نیز تجربه بازی در اسکیپ روم های شهر تهران را دارید، می توانید تجربیات خود را با ما و دیگران، در قسمت نظرات همین مطلب به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید